Nedēļā no 17. līdz 23. oktobrim Latvijā viesojas Ģimenes pētniecības institūta (Family Research Institute) dibinātājs Pauls Kamerons no ASV. Viņu būs iespējams klausīties divās atvērtajās lekcijās Saldū un Rīgā.

Trešdien, 19.oktobrī, plkst.15:00 visi interesenti aicināti uz lekciju “Demogrāfija izaicina” Saldus mūzikas un mākslas skolas Lielajā zālē. Attālināti lekcijai varēs pievienoties Zoom platformā, spiežot uz saites: https://us02web.zoom.us/j/88630204435?pwd=RjVtVzVScmVycUdzSlE2U2hTM3I2Zz09

Šo pašu lekciju Rīgā būs iespējams dzirdēt sestdien, 22.oktobrī, plkst.11:00 Bruņinieku ielā 10A. Rīgas lekciju varēs vērot arī tiešsaistē kustības “Par dabisku ģimeni” Youtube vietnē.

Pauls Kamerons ir vairāk nekā 90 zinātnisku rakstu un piecu grāmatu autors, un viņa izpētes laukā nerimstoši ir demogrāfiskie, seksuālo minoritāšu politikas un uzvedības jautājumi, kā arī veselīgas sabiedrības veidošanas principi. Profesors, viesojoties Latvijā, dalīsies savās zināšanās, pētījumos un iegūtajos datos, kā veicināt veselīgu sabiedrību un kas to šobrīd apdraud. Lekcijās Saldū un Rīgā interesenti plašāk dzirdēs par jaunākajiem pētījumiem pasaules valstu demogrāfijas un dzimstības jautājumos, par to, kā stiprināt laulību un jauno pāru atvērtību bērniem, par dzimumidentitātes jautājumiem un pieaugušo atbildību pret jauniešiem seksuālās identitātes izglītības jomā.