Pievienojies un esi komandā!

Ja Tev ir labas idejas, kā vēl aizsniegt sabiedrību ar informāciju par ģimenes vērtību nosargāšanu, mēs to ļoti novērtēsim. Sazinies ar mums, nāc mūsu komandā un lai Tava profesionalitāte un radošums palīdz savākt nepieciešamo parakstu skaitu! Sazinies ar mums

Pievienojies un esi Ģimenes vēstnesis!

Lai aptvertu Latviju, mēs līdz šim esam strādājuši ar daudz brīnišķīgajiem reģionālajiem koordinatoriem, viņi turpina darīt savu darbu pašvaldībās, bet tikmēr ejam un esam vēl tuvāk dažādām būtiskām sabiedrības grupām, piemēram, dažādām konfesiju draudzēm Latvijā. Katrā no tām ir savs Ģimenes vēstnesis, kas ir atbildīgs par informācijas izplatīšanu un parakstu aktīvu vākšanu! Esi viens no Ģimenes vēstnešiem! Kā to izdarīt? Sazinies ar mums.

Pievienojies un atbalsti mūsu darbu ar finansēm! 

Esi drošs, ka tās tiks izlietotas mērķtiecīgam darbam, lai aktivizētu sabiedrību parakstīties par grozījumiem Satversmē!

Mūsu kampaņas pozīcijas, kurām vari norādīt savu mērķziedojumu:

– sociālo mediju satura veidošanai un aktuālāko ierakstu reklāmām, lai sasniegtu arvien lielāku auditoriju
– regulāra interaktīva un profesionāla satura izveidei Domnīcā (intervijas, komentāri, analīzes un diskusijas)
– regulāru radio raidījumu izveidei (Raidījums “Balso par ģimeni” skan ceturtdienās Latvijas Kristīgajā radio 17:15, ar atkārtojumu 23:15, aizsniedz 155 000 lielu auditoriju, atrodams arī arhīvā lkr.lv un Anchor.fm Raidījumā skaidrojam parakstu vākšanas iniciatīvas nozīmi un norisi, informējam un motivējam klausītājus parakstīties)
– Kvalitatīva video satura veidošanai/montāžas darbiem, lai sabiedrību regulāri aizsniegtu caur sarunām ar viedokļu līderiem (šobrīd tiek gatavotas video sarunas ar aktrisi Rēziju Kalniņu, LELB arhibīskapu Jāni Vanagu, Romas katoļu baznīcas metropolītu Zbigņevu Stankeviču un LBDS bīskapu Kasparu Šternu)
– Sasniegt ar sagatavotām prezentācijām un skaidrojošu lekciju arvien vairāk draudzes, organizācijas. Ja vēlies, lai dodamies pie tevis un taviem domubiedriem, dod ziņu! Tev ir iespēja tādā veidā kļūt par Ģimenes vēstnesi!
– Bukletu un īpašo auto uzlīmju papildus drukai un izsūtīšanai

Mēnesī mums nepieciešami ir 5 000 eiro. Ar kādu summu esi gatavs atbalstīt?

No mums katra, arī NO TEVIS, ir atkarīga Latvijas bērnu nākotne, kā arī uz valsts ilgtermiņa attīstību vērsta likumdošana.