Dārgā Jaunā konservatīvā partija, dārgais Bordāna kungs un citi kristieši jūsu partijā, lai ir slavēts Jēzus Kristus! 

Es šodien ar jums runāju kā jūsu uzticīgs vēlētājs un atļaujos runāt citu vēlētāju vārdā. Jūs tikāt ievēlēti ar nacionāli konservatīvu un sociāli konservatīvu programmu. Ko tas nozīmē? Sociāli konservatīva programma ģimenes jautājumos nozīmē, ka ir viens un tikai viens laulības institūts, vienai sievietei un vienam vīrietim – savienībai, kurā ir jādzimst un kurā ir jāaug bērniem. Nav nekādu citu institūtu, nav nekādu dzīvesbiedru vai partnerattiecību, vai civilās savienības reģistrācijas institūtu, ir tikai laulība.

Personas ar homoseksuālu dzīvesveidu var noslēgt līgumus pie notāra. Tās nav ģimenes! Šos līgumus un to noslēgšanu var atvieglot un vienkāršot. Tāds ir bijis, un tagad arī ir mūsu piedāvājums, un tādam būtu jābūt jūsu piedāvājumam.

Dārgie konservatīvie, “Mozaīka” nav jūsu sadarbības partneris. “Mozaīkas” juristi nav jūsu draugi.

Jūs tagad paši ar savām rokām, ar savā pārvaldē esošo Tieslietu ministriju, nesat uz Saeimu būtībā “Mozaīkas” projektu. Attopieties!

Laulības un ģimenes institūts Latvijā varbūt arī tiks iznīcināts un salauzts, bet nelauziet to ar savām rokām! Ja jums ir nepieciešams labs piemērs, kā stāvēt un nelocīt mugurkaulu bezcerīga un, iespējams, neiespējama pārsvara priekšā, tad šāds piemērs šobrīd ir redzams vienā no tuvajām kaimiņvalstīm. Nevirziet Civilo savienību likumprojektu un neatbalstiet to! Tas ir pret jūsu vērtībām!

Agnese Irbe,

Dr.philol, tīmekļa žurnāla “TELOS” galvenā redaktore