Paldies par atbalstu!

iBANKA / KARTE

PAYPAL

PĀRSKAITĪJUMS

Bankas konts ziedojumiem:

Biedrība “Asociācija Ģimene” Reģistrācijas Nr. 40008124597 A/S SEB LV25UNLA0050012218812

*Biedrībai ir sabiedriskā labuma statuss, ziedojot, saņemsi nodokļu atlaides.

KĀ PIESLĒGT REGULĀRO MAKSĀJUMU

ZIEDOJUMA LĪGUMS

SAZINĀMIES

Saņemtais finansiālais atbalsts palīdz mums pārvērst idejas, plānus un uz papīra izveidotās stratēģijas reālā praktiskā un jūtamā rezultātā! Tik vienkārši un reizē – tik atbildīgi. Diennaktī ir 24 stundas, kurās mēs ar lielāko atdevi radām saturu, filmējam un veidojam raidījumus, informējam sabiedrību – klātienē un attālināti, veidojam sociālo kontu saturu un padarām to redzamu tiem, kas to citādāk neieraudzītu.

Mēs atrodam laiku, lai paceltu balsi par Latvijai nenovērtējamo pamatu – ģimeni un meklētu veidus, kā sabiedrībai atvērt acis par tuvojošamies apdraudējumiem dabiskai ģimenei un laulības institūtam. Ik solis un ikkatrs veicamais darbs maksā ne tikai laiku, bet arī – naudu. Protams, ka tā ir, un jūs katrs to zināt. Mums ir laiks un komanda, lai vadītu šo kampaņu, bet mums ir nepieciešams jūsu finansiālais atbalsts!

Izvēlies atbalsta lielumu un
kam novirzīt

MĒRĶI

SOCIĀLO MEDIJU SATURS

SOCIĀLO MEDIJU SATURS

sociālo mediju satura veidošanai un aktuālāko ierakstu reklāmām, lai sasniegtu arvien lielāku auditoriju

INTERVIJAS, ANALĪZES UN DISKUSIJAS

INTERVIJAS, ANALĪZES UN DISKUSIJAS

regulāra interaktīva un profesionāla satura izveidei Domnīcā (intervijas, komentāri, analīzes un diskusijas)

REGULĀRI RAIDĪJUMI

REGULĀRI RAIDĪJUMI

Regulāru radio raidījumu izveidei, piemēram, video raidījumi T-elpa, raidījums “Balso par ģimeniLatvijas Kristīgajā radio. Raidījumā skaidrojam parakstu vākšanas iniciatīvas nozīmi un norisi, informējam un motivējam klausītājus parakstīties.

VIDEO SATURA VEIDOŠANA

VIDEO SATURA VEIDOŠANA

Kvalitatīva video satura veidošanai, montāžas darbiem, lai sabiedrību regulāri aizsniegtu caur sarunām ar viedokļu līderiem (tiek gatavotas video sarunas ar aktrisi Rēziju Kalniņu, LELB arhibīskapu Jāni Vanagu, Romas katoļu baznīcas metropolītu Zbigņevu Stankeviču un LBDS bīskapu Kasparu Šternu)

AIZSNIEGT VAIRĀK CILVĒKUS

AIZSNIEGT VAIRĀK CILVĒKUS

Sasniegt ar sagatavotām prezentācijām un skaidrojošu lekciju arvien vairāk draudzes, organizācijas. Ja vēlies, lai dodamies pie tevis un taviem domubiedriem, dod ziņu! Tev ir iespēja tādā veidā kļūt par Ģimenes vēstnesi!

DRUKAS MATERIĀLI

DRUKAS MATERIĀLI

Bukletu un īpašo auto uzlīmju papildus drukai un izsūtīšanai

Mēnesī mums nepieciešami ir 5 000 eiro.
Ar kādu summu esi gatavs atbalstīt?