Latvijas Vīru biedrība aicina uz piketu 31.martā 8.30, lai aicinātu Saeimas deputātus balsot PRET viendzimuma partnerattiecību jeb Civilās Savienības likumprojektu.
Pikets notiks gan klātienē, gan tiešsaistē.
Klātienē pikets notiks 50m no Saeimas nama pie Jēkaba kazarmām.

Savukārt, tiešsaistes pikets notiks vietnē Facebook: https://fb.me/e/39QZjUkC0
Noskaties Latvijas Vīru biedrības vadītāja Andara Iganca aicinājumu un izvēlies sev ērtāko dalības veidu: https://youtu.be/ao0ONOJkUPg

# Uzskatām, ka Civilās savienības likumprojekts radīs vairāk problēmu, nekā atrisinās atsevišķas problēmas, ar kurām saskaras viendzimuma pāri un kuras var risināt notariālā kārtībā bez atsevišķa 3 likuma pieņemšanas.
# Uzskatām, ka Satversmes tiesa, lemjot par tēva atvaļinājuma saistībā ar bērna piedzimšanu piešķiršanu mātes seksuālajai partnerei, ir pārkāpusi savas pilnvaras un ietiekusies demokrātiski leģitimēta likumdevēja darbības sfērā.
# Uzskatām, ka tik nozīmīgs jautājums kā ģimenes jēdziens, ar to saistītās valsts pamatvērtības un ietekme uz demogrāfiju ir jāizlemj tautas nobalsošanā, tāpēc šobrīd tiek vākti paraksti, lai ierosinātu tautas nobalsošanu par ģimenes jēdziena nostiprināšanu Latvijas Republikas Satversmes 110.pantā.
# Aicinām Saeimas deputātus balsot pret Civilās savienības likumprojektu un ļaut tautai izlemt ģimenes jēdziena nākotni.